Okruhy naší činnosti

Výhradní zastoupení, výhradní dovoz, autorizované servisní středisko firmy DUPLOMATIC AUTOMATION Legnano pro celý výrobní program, který zahrnuje nástrojové hlavy pro CNC soustruhy, systémy pohonu nástrojů, nástrojové disky, poháněné držáky nástrojů, originální náhradní díly a dále prvky průmyslové automatizace pro multifunkční obráběcí soustružnická nebo frézovací centra. Plně vybavené servisní středisko disponuje pohotovostním skladem náhradních dílů a zajišťuje záruční i pozáruční servis včetně generálních oprav. Odborná kvalita servisu je garantována zkušenými pracovníky, kteří se zůčastňují pravidelných školení u výrobce v Itálii.

Výhradní zastoupení, distribuce sortimentu plánovacích hlav a elektronicky řízených lícních desek z výrobního programu firmy D’ANDREA Lainate. Tato zařízení umožňují provádět soustružnické operace na stacionárních obrobcích a jsou v řadě případů nezbytným technologickým doplňkem pro horizontální vyvrtávací stroje, frézovací centra nebo transférové linky.

Jako dlouholetý zástupce významného výrobce brousících strojů na plochy a profily firmy FAVRETTO Pino Torinese, pokračujeme ve spolupráci s nástupnickým subjektem, firmou MECCANADORA FAVRETTO Riva p. Chieri, který tvoří součást největšího italského seskupení výrobců brousících strojů skupiny IMT Bologna. Mezi významné reference uživatelů strojů značky FAVRETTO patří zejména: ŠKODA AUTO, SIEMENS, TAJMAC-ZPS, TRENS, TOSHULÍN a další, např. výrobci forem, ložisek atp.

Pro doplnění sortimentu dlouhodobě spolupracujeme s dalšími italskými výrobci příslušenství, např. mechanických upínacích prvků pro obrobky firmou OML Travacó Siccomario, výrobcem brusných kotoučů TIAC Bollate a v neposlední řadě i s výrobcem frézovacích a brousících elektrovřeten PERON SPEED Livorno Ferraris.

V oblasti exportu jsme řadu let zprostředkovali dodávky opracovaných odlitků, kuličkových šroubů, krytování atp., zejména pro italské výrobce obráběcích strojů. Ve všech našich činnostech nám pomáhá dokonalá znalost italského jazyka a partnerských subjektů v Itálii.