Ciessetrade, s.r.o. od r. 1992 zastupuje a dováží na výhradní bázi italské obráběcí stroje, přístroje a zařízení. Na základě více jak 30 leté zkušenosti v oboru přináší svým zákazníkům inovativní a osvědčení řešení jejich výrobních potřeb.

Historie značky

Název naší společnosti vychází z italského přepisu písmen CS, mezinárodní značky Československa. Tato symbolika vyjadřuje směrování naší činnosti na export a import v oblasti strojírenské techniky mezi Itálií, ČR a SR. Firma vznikla původně v roce 1992 jako smíšený podnik v Itálii a od roku 1995 funguje jako český subjekt Ciessetrade, s.r.o. se sídlem v Řevnicích u Prahy.

Okruhy naší činnosti

Výhradní zastoupení, výhradní dovoz, autorizované servisní středisko firmy DUPLOMATIC AUTOMATION (Legnano) pro celý výrobní program, který zahrnuje nástrojové hlavy pro CNC soustruhy, systémy pohonu nástrojů, nástrojové disky, poháněné držáky nástrojů, originální náhradní díly a dále prvky průmyslové automatizace pro multifunkční obráběcí soustružnická nebo frézovací centra. Plně vybavené servisní středisko disponuje pohotovostním skladem náhradních dílů a zajišťuje záruční i pozáruční servis včetně generálních oprav. Odborná kvalita servisu je garantována zkušenými pracovníky, kteří se zůčastňují pravidelných školení u výrobce v Itálii.

Výhradní zastoupení laserové divize fy C.B.Ferrari, tradičního italského výrobce frézovacích center pro turbínové lopatky, automobilové komponenty a formy.

Jako dlouholetý zástupce významného výrobce brousících strojů na plochy a profily firmy FAVRETTO, pokračujeme ve spolupráci s nástupnickými subjekty, firmami ROSA ERMANDO a POMINI TENOVA. V průběhu spolupráce jsme umístili na našem trhu 12 referenčních strojů.

Pro doplnění sortimentu dlouhodobě spolupracujeme s dalšími italskými výrobci příslušenství, např. mechanických upínacích prvků pro obrobky firmou OML (Travacó Siccomario), výrobcem brusných kotoučů TIAC (Bollate) a v neposlední řadě i s výrobcem frézovacích a brousících elektrovřeten PERON SPEED (Livorno Ferraris).

V oblasti exportu jsme řadu let zprostředkovali dodávky opracovaných odlitků, kuličkových šroubů, krytování atp., zejména pro italské výrobce obráběcích strojů. Ve všech našich činnostech nám pomáhá dokonalá znalost italského jazyka a partnerských subjektů v Itálii.